1

Тема: Реставрація ванн - працюємо по всій Україні.

Компанія "Реставратор" пропонує свої послуги по реставрації ванн http://restavrator.te.ua/ivano-frankivsk.html Працюємо в  містах : Івано - Франківськ, Харків, Одеса, Київ, Житомир, Тернопіль, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Львів, Рівне, Луцьк, Черкаси, Кіровоград, Чернігів, Полтава,  та інших великих і малих містах України.  Ми докладаємо максимальних зусиль, щоб перетворити стару ванну на абсолютно нову, яка прослужить вам ще багато років. Використовуємо тільки якісні матеріали. Розцінки найнижчі в Україні. Звертайтеся!
http://restavrator.te.ua/malunku/baner-verh.jpg

Понравилось! Не понравилось

2

Re: Реставрація ванн - працюємо по всій Україні.

реставрация это лучший выход, рставрував ванну два года назад, все понравилось. Мастера очень квалифицированные и опытные, вот Сылка на их сайт http://реставраціяванн.укр/Kyyiv

Понравилось! Не понравилось

3

Re: Реставрація ванн - працюємо по всій Україні.

Vitas пишет:

Компанія "Реставратор" пропонує свої послуги по реставрації ванн http://supervanna.com/ Працюємо в  містах : Івано - Франківськ, Харків, Одеса, Київ, Житомир, Тернопіль, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Львів, Рівне, Луцьк, Черкаси, Кіровоград, Чернігів, Полтава,  та інших великих і малих містах України.  Ми докладаємо максимальних зусиль, щоб перетворити стару ванну на абсолютно нову, яка прослужить вам ще багато років. Використовуємо тільки якісні матеріали. Розцінки найнижчі в Україні. Звертайтеся!

ми також шукали довго де найти фірму для реставрації ванни, так як не хотіли робити ремонт зараз, а до ремонту треба було дожити пару місяців до ремонту, а найшли оцих https://www.remontuk.com/restavratsiya- … frankivsk/ чому сподоабилсь хлопці, це те, що сказали, доплат за шпаклівку та зняття сифону немає, ніяких доплат за доїзд та всякі інші пріколи відсутні.
Наливна ванна це доволі простий спосіб, тому, якщо хочете можете поидвитись відео в інтернеті і можна зробити самому все і мати гарантію правда на собі

Понравилось! Не понравилось

4

Re: Реставрація ванн - працюємо по всій Україні.

А я рекомендую, прежде чем принимать решение о реставрации ванн, ознакомиться подробно, что такое реставрация ванны? какие методы бывают? и так далее.
По той причине, что люди не знают, а их вводят в заблуждение.
Человек думает, что если сделает эмалировку ванны, то у него на ванне будет такая же эмаль, как и была прежде. А в итоге получается ванна, покрашенная эпоксидной краской.
Вот к примеру, на сайте Remont-Vann имеется вся подробная информация о всех трех существующих способах восстановления ванн.
Так вот, рекомендую подробно разобраться во всех тонкостях и методах реставрации ванн.

Post's attachments

imgonline-com-ua-Resize-LCO8fcdmYaroc1ol.jpg, 49.38 Кб, 500 x 500
imgonline-com-ua-Resize-LCO8fcdmYaroc1ol.jpg 49.38 Кб, 28 скачиваний с 2021-04-27 

Понравилось! Не понравилось