1

Тема: Реставрація ванн - працюємо по всій Україні.

Компанія "Реставратор" пропонує свої послуги по реставрації ванн http://restavrator.te.ua/ivano-frankivsk.html Працюємо в  містах : Івано - Франківськ, Харків, Одеса, Київ, Житомир, Тернопіль, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Львів, Рівне, Луцьк, Черкаси, Кіровоград, Чернігів, Полтава,  та інших великих і малих містах України.  Ми докладаємо максимальних зусиль, щоб перетворити стару ванну на абсолютно нову, яка прослужить вам ще багато років. Використовуємо тільки якісні матеріали. Розцінки найнижчі в Україні. Звертайтеся!
http://restavrator.te.ua/malunku/baner-verh.jpg

Понравилось! Не понравилось

2

Re: Реставрація ванн - працюємо по всій Україні.

реставрация это лучший выход, рставрував ванну два года назад, все понравилось. Мастера очень квалифицированные и опытные, вот Сылка на их сайт http://реставраціяванн.укр/Kyyiv

Понравилось! Не понравилось

3

Re: Реставрація ванн - працюємо по всій Україні.

Vitas пишет:

Компанія "Реставратор" пропонує свої послуги по реставрації ванн http://supervanna.com/ Працюємо в  містах : Івано - Франківськ, Харків, Одеса, Київ, Житомир, Тернопіль, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Львів, Рівне, Луцьк, Черкаси, Кіровоград, Чернігів, Полтава,  та інших великих і малих містах України.  Ми докладаємо максимальних зусиль, щоб перетворити стару ванну на абсолютно нову, яка прослужить вам ще багато років. Використовуємо тільки якісні матеріали. Розцінки найнижчі в Україні. Звертайтеся!

ми також шукали довго де найти фірму для реставрації ванни, так як не хотіли робити ремонт зараз, а до ремонту треба було дожити пару місяців до ремонту, а найшли оцих https://www.remontuk.com/restavratsiya- … frankivsk/ чому сподоабилсь хлопці, це те, що сказали, доплат за шпаклівку та зняття сифону немає, ніяких доплат за доїзд та всякі інші пріколи відсутні.
Наливна ванна це доволі простий спосіб, тому, якщо хочете можете поидвитись відео в інтернеті і можна зробити самому все і мати гарантію правда на собі

Понравилось! Не понравилось