1

Тема: Запрошуємо до участі в конкурсах RESET CITY

Шановні Панове, Національна спілка архітекторів та компанія МедіаПрайсЦентр, за підтримки Київського національного університету будівництва та архітектури оголошують конкурси:

Reset City// Renovation – 2018: розробка оптимальних енергоефективних рішень реконструкції  типових  дитячих садків та шкіл.

Reset City// Space – 2018: пошуки шляхів розвитку просторового середовища публічних просторів населених пунктів України.

Кінцевий термін подачі конкурсних робіт - 3 травня 2018.

Більшість користувачів комп’ютерів пам’ятають кнопку reset, яку треба було натискати, коли машина «зависала», тобто переставала реагувати на команди. Відбувалось перезавантаження системи і працю можна було продовжувати.
Сьогодні в багатьох українських містах склалась ситуація своєрідного «зависання», коли актуальні проблеми, наприклад реконструкція шкіл чи створення сучасних публічних просторів,  не вирішуються через «збій» в інвестиційно-будівельній системі. Очільники місцевого самоврядування не мають безпосереднього контакту з проектувальниками, а ті, в свою чергу, не завжди в повній мірі поінформовані про найновіші технології та матеріали, що можуть оптимізувати вирішення згаданих завдань.
Організатори конкурсного проекту RESET CITY вирішили створити прецедент такого перезавантаження, запропонувавши проектувальникам в ході архітектурних конкурсів створити проектні пропозиції по найбільш актуальних для територіальних громад  темах: реконструкції типових шкіл та дитсадків, а також створенню в містах сучасних публічних просторів. Керівники громад мають змогу запропонувати конкурсантам конкретні ділянки чи об’єкти для реконструкції, безкоштовно отримавши, таким чином, можливість вибору з кількох  архітектурних ідей для подальшого проектування.
З метою поширення позитивного досвіду проектування та популяризації оптимальних архітектурних рішень разом з конкурсом передпроектних пропозицій проводиться конкурс-огляд реконструйованих та збудованих протягом останніх 3 років дитячих садків та шкіл, а також конкурс-огляд публічних просторів.
Для студентів архітектурних факультетів ВУЗів України встановлюється окрема номінація.
Враховуючи вищевикладене, запрошуємо Вас долучитися до вирішення  реальних завдань тер. громад або організувати подання матеріалів про реконструйовані (збудовані) об’єкти на огляди-конкурси. Участь в проведенні конкурсу буде для вашої проектної групи не лише гарною (й безкоштовною) рекламою, але й можливістю контакту з потенційними замовниками.
Учасники отримують вихідні дані для проектування після попередньої реєстрації (info@reset_city.com.ua).

Матеріали на огляд-конкурс подаються до 3 травня 2018 року. Склад конкурсних робіт та порядок їх подання викладений в Програмах конкурсів.

Детальна інформація про конкурси знаходиться на сайті та на сторінці у facebook

Станом на 16 березня територіальними громадами було подано:

На конкурс RESET CITY//RENOVATION - 19 пропозицій 
На конкурс RESET CITY//SPACE - 12 пропозицій

Кожна з пропозицій - реальний об’єкт, який може принести реальне замовлення для архітекторів.

Питання можете ставити у коментарях та в особистій переписці користувачу alex.baranowski

P.S. Адміністрація форуму не має відношення до конкурсу. Інформація розміщена за проханням окремих його користувачів.

Понравилось! Не понравилось