1

Тема: Согласование ПСД

Порядок согласования и утверждения ПСД был описан в ДБН А.2.2-3-2004, раздел 9. В следующих редакциях ДБН (2012, 2014) этот раздел исключен. В каких нормативных документах есть этот порядок (кроме "Закона об архитектурной деятельности", статья 7)?

2

Re: Согласование ПСД

Є ще в ЗУ"Про регулювання містобудівної діяльності" ст.31 і Порядок затвердження проектної документації
ст.31
6. Проектна  документація на будівництво об'єктів не потребує
погодження державними органами, органами місцевого самоврядування,
їх  посадовими  особами,  юридичними  особами,  утвореними  такими
органами.

Понравилось! +1 Не понравилось