1

Тема: Нова форма декларації про готовність (додаток 7 до ПКМУ-461)

Декларація про готовність на підставі повідомлення.

А от і нова форма декларації про готовність у Постанові КМУ від 1 жовтня 2014 р. № 512 - http://www.kmu.gov.ua/control/uk/newsnp … t_stind=41

Давайте читати разом. Абзац перший пункту 18 ПКМУ-461 тепер виглядає так:
"18. Замовник (його уповноважена особа) подає особисто або надсилає рекомендованим листом з описом вкладення до Інспекції два примірники декларації за формою згідно з додатком 1, у разі, якщо виконання будівельних робіт здійснювалось на підставі повідомлення про початок виконання будівельних робіт згідно з додатком 7."

А тепер хто-небудь знає, яку декларацію треба заповнювати, коли роботи здійснювались на підставі повідомлення і по проекту, а не по будівельному паспорту? Додатки 1 і 7 виключені в такому випадку. Мабуть, треба було написати: "у разі, якщо виконання будівельних робіт здійснювалось на підставі повідомлення про початок виконання будівельних робіт і будівельного паспорта забудови земельної ділянки - згідно з додатком 7".

В кінцевому варіанті добавили "прізвище, ім’я та по батькові особи, що проводила технічну інвентаризацію, дата, серія, номер паспорта технічної інвентаризації". Ну, дебіли! "Технічний паспорт", а не "паспорт технічної інвентаризації". А хто це додумався, що техінвентаризацію проводила "особа"? Почитайте для початку інструкцію: "1.4. Технічна інвентаризація об'єктів нерухомого майна проводиться суб'єктами господарювання..."

А тепер ті питання, які вже були озвучені на форумі:

1. Чому в п.7 вказується "нежитлова площа", якщо в техпаспорті записана "допоміжна"?

2. Що криється під назвою "нежитлова будівля" (можливо, "господарська будівля", як за техпаспортом)?

3. Що це за "загальна площа" для "нежитлових" будівель? Можливо, мається на увазі "площа основи (забудови)" із техпаспорту?

4. Звідки у п.8 взялися "...всі передбачені будівельним паспортом обсяги робіт..."? Можливо, це просто слова без всякого змісту?

5. Навіщо для садибного будинку або дачного "Заходи з охорони праці,..."? Це протирічить статті 2 закону "Про охорону праці".

6. Навіщо в цій декларації згадуються "декларації про початок робіт", "дозволи на виконання робіт", "сертифікати", які ніякого відношення не мають до будівельних паспортів і повідомлень про початок робіт?

Слава Богу, здогадались викинути із проекту: "...та подати форму статистичної звітності 2-буд." - це не передбачено в ст.39 закону "Про регулювання містобудівної діяльності". Не все погано, є і позитив.

Понравилось! Не понравилось