1

Тема: Відкликання МУОЗЗД

Шановні форумчани!
Шукав у наших законах, постановах, наказах щось про відгук з боку ДАБІ виданих МУОЗДД - нічого не знайшов. Можливо, погано шукав.
А ось і саме питання - на підставі чого головний архітектор міста відкликає МУО, які він сам надав проектній організації? Він апелює на "відсутність та не урахування деяких містобудівних обмеженнь, а саме...", які ми не врахували... Але ж МУО видає ДАБІ і обмеження визначає вона, то до чого те, що ми щось не врахували?

Понравилось! Не понравилось

2

Re: Відкликання МУОЗЗД

UpInSmouke,
а Ви впевнені що МУтО надає ДАБІ?
Їх видає саме міська архітектура, але якщо видала то процедури відкликання немає. Інша справа що в містобудівному розрахунку Ви повинні були врахувати всі обмеження, якщо Ви цього не зробили, а міський архітектор видав МУтО то питання як до Вашої кваліфікаці, так і до кваліфікації міської архітектури.

Понравилось! Не понравилось

3 Отредактировано UpInSmouke (2014-05-26 13:23:30)

Re: Відкликання МУОЗЗД

Так, видала міська архітектура - за звичкою, все, що пов'язане із дозвільною документацією, називаю "ДАБІ".
Річ в тому, що я хотів дізнатися, є законна процедура, чи ні.
А ось правда, чому ці МУО були відкликані - лежить у іншій площині, яка на декілька рівнів більше, ніж повноваження та коло дії міського архітектора. Ось так :-( .

Дякую за відповідь.

Понравилось! Не понравилось

4

Re: Відкликання МУОЗЗД

UpInSmouke,
Законної процедури відкликання і не може бути - тому що наміри забудовника або відповідають містобудівній документації або ні. А сьогодні відповідають а завтра ні то це ж неоране поле для корупції

Понравилось! Не понравилось