1 Отредактировано spasenko (2013-04-12 15:36:17)

Тема: Затвердження проектної документації

Доброго дня шановні колеги!

Питання ось у чому, у ДБН а.2.2.3-97 було чітко зазначено, що проектна документація узгоджується з підприємством, установою, органом місцевого самоврядування, якщо бажаєте, який видав технічні умови. На даний час діючий ДБН а.2.2.3-2012 не визначає цієї дії, однак задовбали все приходять для затвердження цієї документації до нас (ми видаємо технічні умови). Підскажіть де саме закріплений цей порядок погодження, адже "Порядок розроблення технічної документації на будівництво об'єктів" не зазначає чітко, все якісь розпливчаті фрази.

Дякую!

    м. Харків

п.с. Якщо не зрозуміло, можу викласти ще так:
1.Чи повинні ми (підприємство яке видало ТУ узгоджувати проект)?
2. Чи повинні ми робити ревізію проекту і в якому обсязі?
3. Як поділяєтсья відповідальність між проетною організацією та нами (підприємством, що видало ТУ)?

Понравилось! Не понравилось

2

Re: Затвердження проектної документації

Роз’яснення щодо погодження проектної документації організаціями, що надали технічні умови

Відповідно до статті 31 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку розроблення проектної документації на будівництво об’єктів, затвердженого наказом Мінрегіону від 16.05.2011 №45 та зареєстрованого в Мін’юсті 01.06.2011 за №651/19389, проектна документація на будівництво об’єктів не потребує погодження державними органами, органами місцевого самоврядування, їх посадовими особами, юридичними особами, утвореними такими органами.

Згідно зі статтею 7 Закону України «Про архітектурну діяльність» погодження проектної документації з підприємствами, установами та організаціями, які надали технічні умови, здійснюється лише у випадку відхилення проектної документації від наданих технічних умов. (с сайта Минрегиона)

Понравилось! +1 Не понравилось

3

Re: Затвердження проектної документації

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
НАКАЗ
16.05.2011  № 45
    Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
1 червня 2011 р.
за № 651/19389
Про затвердження Порядку розроблення проектної документації на будівництво об'єктів
{Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства регіонального
розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства
№ 122 від 23.03.2012}


18. Проектна документація на будівництво об’єктів не потребує погодження державними органами, органами місцевого самоврядування, їх посадовими особами, юридичними особами, утвореними такими органами.

Понравилось! Не понравилось

4

Re: Затвердження проектної документації

ДИСИ пишет:

Роз’яснення щодо погодження проектної документації організаціями, що надали технічні умови

Відповідно до статті 31 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку розроблення проектної документації на будівництво об’єктів, затвердженого наказом Мінрегіону від 16.05.2011 №45 та зареєстрованого в Мін’юсті 01.06.2011 за №651/19389, проектна документація на будівництво об’єктів не потребує погодження державними органами, органами місцевого самоврядування, їх посадовими особами, юридичними особами, утвореними такими органами.

Згідно зі статтею 7 Закону України «Про архітектурну діяльність» погодження проектної документації з підприємствами, установами та організаціями, які надали технічні умови, здійснюється лише у випадку відхилення проектної документації від наданих технічних умов. (с сайта Минрегиона)

линк нашел, а не знаете номер документа?

Понравилось! Не понравилось

5

Re: Затвердження проектної документації

Без номера, просто разъяснение. Но в нем все ссылки на законы. Открываем первоисточники, читаем.

Понравилось! Не понравилось