1

Тема: Страховий фонд проектної документації

Допоможіть будь ласка розібратися з черговим "блискучим покращенням" нормативної бази.
В зміні № 1 до ДСТУ Б А.2.4-4:2009 ("Основні вимоги до проектної та робочої документації"), в п. 5.2.5 внесена зміна і цей пункт серед іншого виглядає так:

5.2.5 На перших аркушах кожного основного комплекту робочих креслень наводять загальні дані за робочими кресленнями, які включають:
(...)
ж) запис щодо необхідності створення страхового фонду документації, якщо такий об’єкт будівництва входить до переліку об’єктів і споруд за яким проектна документація обов’язково закладається до страхового фонду документації згідно з ДСТУ 33.201

Все б нічого, але недавно цей самий діючий Перелік було відмінено, а новий замість нього не прийнято.
Так яка ж документація зараз (на які об'єкти) повинна закладатись в цей страховий фонд? На всі? Чи навпаки ні на які?

Понравилось! Не понравилось

2

Re: Страховий фонд проектної документації

мені здається, що простіше зателефонувати у Страховий фонд документації України: м. Черкаси,  вул. Вернигори, 19, індекс 18008, тел/факс (0472) 63-19-08

або зайти, хто місцевий

3 Отредактировано Сашко (2013-02-16 20:32:12)

Re: Страховий фонд проектної документації

v2005 пишет:

мені здається, що простіше зателефонувати у Страховий фонд документації України: м. Черкаси,  вул. Вернигори, 19, індекс 18008, тел/факс (0472) 63-19-08

або зайти, хто місцевий

Ну в Черкасах це ж лише регіональний центр, вони тільки виготовляють документація страхового фонду, навряд чи щось корисне скажуть. Тупо виконують замовлення і все.
До того ж в мене регіон інший, там не в Черкасах цей регіональний центр, але то несуттєво.
Змушений констатувати, що півроку спроб з'ясувати що до чого так і не дали більш-менш нормального результату. Вдалося дізнатись, документація по яким вже збудованим об'єктам закладається в цей фонд (є переліки конкретних будівель і споруд), а от про ті, що тільки проектуються - ні слова.